shadow

Erediensten December 2022 / Januari 2023

Zondag 4 december, 2e advent
09.30 uur ds. A.P. Pors, Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. A.P. Pors, dankzegging Heilig Avondmaal
Diaconiecollecte en Heilig Avondmaal bekers voor Stichting De Hoop
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 11 december, 3e advent
09.30 uur ds. D. Boers, Goudswaard
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconie- en uitgangscollecte voor de IZB

Zondag 18 december, 4e advent
09.30 uur ds. P. van de Voorde, Giessendam-Neder-Hardinxveld
18.00 uur ds. B. den Borst, Putten
Diaconiecollecte voor de HGJB
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zaterdag 24 december
19.30 uur Kerstzangavond en meditatie

Zondag 25 december 1e kerstdag
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur Kerstfeestviering zondagsschool
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zaterdag 31 december, Oudjaar
19.00 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 1 januari, Nieuwjaar
10.00 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. H.J. Stoutjesdijk, Dordrecht
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 8 januari
09.30 uur ds. A.P. Pors, bevestiging ambtsdragers
18.00 uur prop. M.A.H. Rolfes, Oud-Beijerland
Diaconie- en uitgangscollecte voor Leerstoelfonds Gereformeerde Bond

Zondag 15 januari
09.30 uur A.P. Pors
18.00 uur ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zondag 22 januari
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. A. van Vuuren, Capelle a.d. IJssel
Diaconie- en uitgangscollecte voor Stichting Messiasbelijdende Joden

Zondag 29 januari
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconie- en uitgangscollecte voor Leprazending

Zondag 5 februari
09.30 uur ds. A.P. Pors, voorbereiding Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. J. de Jong, Nieuw-Beijerland
Diaconie- en uitgangscollecte voor Werelddiaconaat GZB, Investeren in huwelijken in Malawi

Erediensten November 2022

Woensdag 2 november – Dankdag
09.30 uur ds. A.P. Pors
19.30 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 6 november
09.30 uur ds. A.J. Post, ‘t Harde
18.00 uur ds. W. van Weelden, Oud-Alblas
Diaconiecollecte: Najaarszendingscollecte GZB
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 13 november
09.30 uur ds. A.P. Pors, doopdienst
18.00 uur ds. P. van de Voorde, Giessendam-Neder-Hardinxveld
Diaconiecollecte voor de Zondagsschool
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zondag 20 november, Eeuwigheidszondag
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. C. Doorneweerd, Strijen
Diaconiecollecte voor Stichting Friedensstimme
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 27 november, 1e advent
09.30 uur ds. A.P. Pors, voorbereiding Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a.d. IJssel
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 4 december, 2e advent
09.30 uur ds. A.P. Pors, Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. A.P. Pors, dankzegging Heilig Avondmaal
Diaconiecollecte en Heilig Avondmaal bekers voor Stichting De Hoop
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Erediensten Oktober 2022

Zondag 2 oktober – Israëlzondag
09.30 uur ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconie- en uitgangscollecte voor Christenen voor Israël

Zondag 9 oktober
09.30 uur prop. L. Solleveld, ‘s Gravenzande
18.00 uur ds. J. Hogenhout, Langerak
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 16 oktober
09.30 uur ds. A.P. Pors, welkomstdienst
18.00 uur ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Diaconiecollecte voor International Justice Mission
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 23 oktober
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. J. de Jong, Nieuw-Beijerland
Diaconiecollecte voor Werelddiaconaat GZB
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zondag 30 oktober
09.30 uur ds. A.P. Voets, Hoevelaken
18.00 uur ds. J. Muller, Bleskensgraaf
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Woensdag 2 november – Dankdag
09.30 uur ds. A.P. Pors
19.30 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 6 november
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. W. van Weelden, Oud-Alblas
Diaconiecollecte voor Najaarszendingscollecte GZB
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Erediensten September 2022

Zondag 4 september
09.30 uur ds. A.P. Pors, doopdienst
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor Stichting Voorkom

Zondag 11 september
09.30 uur ds. A.P. Pors, voorbereiding Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. C. Budding, Goudswaard
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zondag 18 september
09.30 uur ds. A.P. Pors, Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. A.P. Pors, dankzegging Heilig Avondmaal
Diaconie- en uitgangscollecte en H.A.-bekers voor Stichting de Herberg

Zondag 25 september
09.30 uur ds. A.P. Pors, opening winterwerk
18.00 uur ds. W. van Weelden, Oud Alblas
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 2 oktober
09.30 uur ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen, Israëlzondag
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconie- en uitgangscollecte voor Christenen voor Israël

Dienst des Woords – Juli/Augustus 2022

Zondag 3 juli
09.30 uur ds. D.J. Budding, Nunspeet
18.00 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 10 juli
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. C. Budding, Goudswaard
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 17 juli
09.30 uur ds. G.D. Kamphuis, Ridderkerk
18.00 uur dhr. W. Meerkerk, Sliedrecht
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 24 juli
09.30 uur ds. D. Boers, Goudswaard
18.00 uur dhr. W. Meerkerk, Sliedrecht
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 31 juli
09.30 uur dhr. M. Lock, Giessenburg
18.00 uur ds. J. Reehorst, Nieuw Beijerland
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 7 augustus
09.30 uur ds. J. Reehorst, Nieuw Beijerland
18.00 uur ds. P.J. Krijgsman, Ridderkerk
Diaconiecollecte voor Stichting Ontmoeting
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 14 augustus
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. T.J. Korten, Boven-Hardinxveld
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 21 augustus
09.30 uur ds. A.P. Pors, afsluiting Vakantie Bijbel Week
18.00 uur ds. W.C. Meeuwse, Sliedrecht
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor De Samaritaan

Zondag 28 augustus
09.30 uur ds. T.W. van Bennekom, Goes
18.00 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 4 september
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor Stichting Voorkom

Dienst des Woords – Juni 2022

Zondag 5 juni, 1e Pinksterdag
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor de GZB: Pinksterzendingscollecte

Zondag 12 juni, zondag voor de vervolgde Kerk
09.30 uur ds. A.J. van den Herik, Dordrecht
18.00 uur ds. A.P. Pors
Diaconiecollecte voor Stichting Open Doors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 19 juni
09.30 uur ds. A.P. Pors, voorbereiding Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. M.C. Stehouwer, Wijngaarden
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 26 juni
09.30 uur ds. A.P. Pors, Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. A.P. Pors, dankzegging Heilig Avondmaal
Diaconiecollecte en Heilig Avondmaal bekers voor House of Hope
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 3 juli
09.30 uur ds. D.J. Budding, Nunspeet
18.00 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Dienst des Woords – Mei 2022

Zondag 1 mei
09.30 uur ds. A.P. Pors, doopdienst,
na de dienst koffie drinken in de Hoeksteen
18.00 uur ds. P.J. Krijgsman. Ridderkerk
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zondag 8 mei
09.30 uur ds. H. Liefting, Gouda
18.00 uur ds. C. Boele, Polsbroek
Diaconiecollecte voor Project 10:27
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 15 mei
09.30 uur ds. E. Agterhuis, Heinenoord
18.00 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 22 mei
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. A.P. Voets, Hoevelaken
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Donderdag 26 mei, Hemelvaartsdag
9.30 uur ds. A.P. Pors
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor de IZB

Zondag 29 mei
09.30 uur ds. J.J. ten Brinke, Oud-Beijerland
18.00 uur ds. A.P. Pors
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds

Zondag 5 juni, 1e Pinksterdag
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor de GZB: Pinksterzendingscollecte

Dienst des Woords – April 2022

Zondag 3 april, 6e lijdenszondag
09.30 uur ds. A.P. Pors, welkomstdienst
18.00 uur ds. P. Wijnberger, Bergambacht
Diaconiecollecte voor Stichting Gave
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 10 april, 7e lijdenszondag
09.30 uur ds. A.P. Pors,
voorbereiding Heilig Avondmaal
18.00 uur ds. D.J. Budding, Nunspeet
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Vrijdag 15 april, Goede vrijdag
19.00 uur ds. A.P. Pors, Heilig Avondmaal
Diaconiecollecte voor Werelddiaconaat GZB
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 17 april, 1e Paasdag
09.30 uur ds. A.P. Pors,
Afscheid oudste kinderen zondagsschool
18.00 uur ds. T.J. Korten
Uitgangscollecte voor College van Kerkrentmeesters

Zondag 24 april
09.30 uur ds. A.P. Pors
18.00 uur ds. C. Doorneweerd, Strijen
Diaconiecollecte en uitgangscollecte voor Hongarijecommissie

Zondag 1 mei
09.30 uur ds. A.P. Pors, doopdienst
18.00 uur ds. P.J. Krijgsman, Ridderkerk
Uitgangscollecte voor bouw- en restauratiefonds